Paslaugos

Šventinė atributika, užkandžiai ir saldumynai

Kad šventė būtų žaismingesnė ir įsimintinesnė, pasirūpinsime šventinėmis dekoracijomis: kvietimais, šokoladukais, buteliukų etiketėmis, smeigtukais, šventinėmis kepurytėmis, vardinėmis girliandomis, šiaudeliais su teminiu užrašu, vienkartiniais popieriniais puodeliais su spauda, kukurūzų spragėsių, saldainių dėžutėmis, stalo kortelėmis, pasižadėjimų, linkėjimų, būsimos profesijos kortelėmis, fotografavimosi stendais ir kitomis smulkmenomis.

Šventinę atributiką kuriame individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento norus.

Į mus dėl šventinių dekoracijų galite kreiptis net ir tuo atveju, jeigu šventę švęsti planuojate ne Mažylio studijoje, su malonumu visuomet padėsime ir papuošime Jūsų šventę!

Kaina derinama individualiai.

Kad pasiruošimas šventei keltų kuo mažiau rūpesčių ir būtų paprastesnis, saldumynus ir užkandžius galite užsisakyti iš Mažylio studijos tiekėjų.

Organizuodami šventę pas mus, galėsite užsisakyti vienakąsnių sumuštinukų, mini hamburgeriukų, "sraigyčių", vaikišką suši, želė ar trintų vaisių desertus ir dar daug kitų užkandžių, kuriais pasirūpins mūsų draugai Šventė Jums.

Kartu su skaniausių naminių saldumynų kepėja Smit tortai pasirūpinsime Jūsų šventės saldėsiais: tortu, keksiukais, cake pops'ais, sviestinukais ir kitais desertais.

Kaina derinama individualiai.