Sveiki!

Malonu, kad užsukote į Mažylio studiją - Jūsų švenčių e-parduotuvę! Čia rasite platų vaikų švenčių prekių asortimentą, daugybę idėjų ir pasirinkimo galimybių, taip pat profesionalių patarimų ir rekomendacijų. Nuo išskirtinių puodelių, įvairių formų lėkštučių iki kruopščiai atrinktų teminių dekoracijų bei stilingų vakarėlių mūsų studijoje. Švenčių planavimas ir pasiruošimas taps paprastas ir malonus!

Mažylio studija - tai mūsų šeimos antrieji namai, gimę iš didelės meilės vaikų šventėms!

Viskas prasidėjo nuo idėjos įkurti švenčių studiją, kuri kilo prieš aštuonerius metus, artėjant vyresniojo sūnaus metukų gimtadieniui. Šventei tuo metu ieškojome draugiškos vaikams erdvės. Tokios, kokia patiktų mums, kurioje nebūtų gausybės plastikinių žaislų ir daug ryškių spalvų. Kur jauku būtų ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Taip gimė Mažylio studija - erdvė, kurioje vaikų svajonės virsta realybe. Tapome dviejų nuostabių berniukų tėvais, jų švenčių planuotojais bei dekoratoriais. Klientų pasitikėjimas, estetikos pojūtis ir noras tobulėti leido pasinerti ne tik į švenčių planavimą, bet ir dekoravimą už studijos ribų. Gyvendami švenčių šurmulyje bei stebėdami pasaulines vaikų švenčių tendencijas, nusprendėme Jums palengvinti pasiruošimo šventei procesą, mūsų e-parduotuvėje greitai ir patogiai įsigijant temines kolekcijas. Pasirinkome garsiausių švenčių iliustratorių ir gamintojų dekoracijas, parengėme daugiau nei 60 temų. Tam, kad kiekvienas Jūs savo vaikui pats sukurtumėte išskirtinę ir stilingą vakarėlio atmosferą.

  • MES MYLIME kiekvieną šventę!
  • Nepriklausomai nuo šventės formato, vizijos, apimties ar trukmės!
  • Nes gyvenime nėra geresnio laiko švęsti nei ČIA ir DABAR!

Mūsų Siekis

Teikti kruopščiai atrinktas, aukštos kokybės, stilingo dizaino, žymiausių gamintojų dekoracijas, kurių dėka patys sukursite nuostabų savo vaiko šventės vizualą.

Mūsų Vizija

Šventės planavimas ir pasiruošimas - įdomus, kūrybiškas, paprastas ir malonus procesas

Esame visada pasiruošę padėti!

Neapsisprendžiate dėl temos ar dekoracijų suderinamumo? Kreipkitės, mielai patarsime ir parinksime geriausius sprendimus!

DEKORATORĖS KONSULTACIJA